zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Małgorzata Szymonik najlepsza!
21 września 2020 r. | 12:59
3

1696 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazała się Małgorzata Szymonik. Najgorszym Agnieszka Szczypiór.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Małgorzata Szymonik najlepsza!”

 1. mieszkaniec pisze:

  I znów powtórka.
  Najlepszy radny przeciwnikiem obecnej polityki wójta a najgorszym zwolennik.
  Radna Szymonik widać, że ostatnio aktywna na sesji, może dlatego wójtowi nie odpowiada.
  Radna Szczypiór nie słyszałem, żeby zabrała głos w jakiejkolwiek kwestii, takich ludzi właśnie potrzebuje władza.

 2. mieszkaniec pisze:

  Pani Małgosia obserwując co się dzieje, opowiedziała się po właściwej stronie. Brawo! tak trzymać!
  Dziwi mnie fakt, że biorąc pod uwage poczynania wójta, mimo wszystko ,nadal ma 6 radnych.

 3. miedzianka pisze:

  Szkoda tylko,że przejrzała tak późno na oczy razem z panią Eweliną. Dopiero zimowe wydarzenia pozwoliły im otworzyć oczy. Cieszę się, że wreszcie stają po stronie swoich wyborców a nie po złej stronie mocy. Brawo dla obydwóch Pań. Życzę większej odwagi w wygłaszaniu poglądów swoich wyborców. Po to są radnymi aby bronić interesów swoich mieszkańców oraz całej wspólnoty gminnej a nie tylko pewnych grup społecznych będących poplecznikami wójta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *