bezchmurnie
18°
18°
środa
Reklama
Oceń radnego: Elżbieta Makles najgorsza
19 października 2020 r. | 12:30
4

2215 głosów oddaliście w minionym tygodniu głosowania w zabawie "oceń swojego wójta i radnego". Najlepszym radnym okazała się Dorota Miśkiewicz. Najgorszym Elżbieta Makles.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Miedźno. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Elżbieta Makles najgorsza”

 1. mieszkaniec pisze:

  Szanowni Mieszkańcy. Pani Makles jest jedną z osób które chciały by coś w tej gminie zmienić. Jest osobą niewygodną dla wójta. Ta zabawa nie odzwierciedla rzeczywistości.
  przykład: dzisiaj do godz. 8:00 Pan Przewodniczący miał ocenę powyżej 4,5. ; wszyscy doskonale wiemy jest najgorszym przewodniczącym w powiecie.

 2. mieszkaniec pisze:

  Szanowni Mieszkańcy. Pani Makles jest jedną z osób które chciały by coś w tej gminie zmienić. Jest osobą niewygodną dla wójta. Zdecydowanie popieram Panią Makles w jej działaniach.

  Ta zabawa nie odzwierciedla rzeczywistości.
  przykład: dzisiaj do godz. 8:00 Pan Przewodniczący miał ocenę powyżej 4,5. ; wszyscy doskonale wiemy jest najgorszym przewodniczącym w powiecie.
  Widać olbrzymie zaangażowanie w aby wypaść dobrze w głosowaniu.

 3. mieszkaniec pisze:

  Pani ELU. Tak trzymać.

  10
 4. miedzianka pisze:

  Proszę zwrócić uwagę, że po walnym zgromadzeniu miedziańskich strażaków wyniki głosowania odwróciły się o 180*. Przypadek? Wątpię. Jakieś “KTOSIE” stoją na straży aby wójtowe było na górze. Trzeba jednak pamiętać oliwa sprawiedliwa zawsze na wierzch wypływa. Pani Elu tak trzymać i proszę się nie przejmować zabawą w głosowanie, bo ona nijak nie ma pokrycia w rzeczywistości.

  14
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *