zachmurzenie duże
15°
15°
środa
Reklama
UG Miedźno
Kosze na baterie i “serca” na nakrętki w gminie Miedźno
05 stycznia 2022 r. | 13:04
1

Urząd Gminy Miedźno poinformował, że zakupił pojemniki w kształcie serca, do których można wrzucać plastikowe nakrętki. Do tego, urząd zakupił kosze na zużyte baterie.

Pojemniki stanęły w kilku miejscach na terenie gminy Miedźno.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Kosze na baterie i “serca” na nakrętki w gminie Miedźno”

  1. Skarpeta pisze:

    Pomysł nie jest zły. Tylko jak czytam na FB wypowiedź pracownika UG, że są najprawdopodobniej pierwszą gminą, która ustawiła pojemniki na baterie to lekka przesada. Na terenie gminy – miasta Częstochowa już dawno stoją takie pojemniki. Można tam też wrzucać drobny sprzęt elektroniczny czy zużyte tonery. Także chyba przechwalanie się niepotrzebne.. Już nie wspomnę, że rzemieślnik, który wykonał pojemniki to rodzina jednej z pracownic UG. Łatwo można sprawdzic. Może wniosek o informację publiczną ile to kosztowało? ……

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *