zachmurzenie duże
poniedziałek
Reklama
Konsultacje w sprawie przystanków w gminie Miedźno
03 marca 2021 r. | 13:48
6

Wójt Gminy Miedźno ogłosił  publiczne konsultacje projektu uchwały w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządcą jest Gmina Miedźno oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków. Konsultacje potrwają do 11 marca.

Uwagi do projektu należy przekazywać na formularzu dołączonym do zarządzenia bezpośrednio do Urzędu Gminy Miedźno, ul. Ułańska 25, 42-120 Miedźno lub na adres poczty elektronicznej: ug@miedzno.pl. Uwagi, które wpłyną po dniu 11 marca 2021 r. nie będą rozpatrywane.

Z projektem uchwały można zapoznać się TUTAJ.6 odpowiedzi na “Konsultacje w sprawie przystanków w gminie Miedźno”

 1. INSPEKTOR pisze:

  Kiedy darmowa komunikacja po gminie Miedźno,

  5
  1
 2. Dawid pisze:

  ***** ***

  4
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *