zachmurzenie umiarkowane
19°
19°
piątek
Reklama
Konsultacje społeczne w sprawie budowy studni wierconych
27 maja 2020 r. | 14:38
1

Do jutra potrwają konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały Rady Gminy Miedźno w sprawie zasad udzielenia dotacji celowej z budżetu Gminy Miedźno na dofinansowanie budowy studni wierconych w 2020 r. Projekt uchwały stanowi załącznik do zarządzenia nr 45/2020 z dnia 8 maja 2020 r.;

Uwagi do projektu należy przekazywać na formularzu dołączonym do zarządzenia bezpośrednio do Urzędu Gminy Miedźno, ul. Ułańska 25, 42-120 Miedźno lub na adres poczty elektronicznej: ug@miedzno.pl. Uwagi, które wpłyną po dniu 28 maja 2020 r. nie będą rozpatrywane.

Z projektem uchwały możecie zapoznać się TUTAJ.Jedna odpowiedź do “Konsultacje społeczne w sprawie budowy studni wierconych”

  1. Ml pisze:

    Macie błąd na końcu projektu “Urzędu Gminy Miedźno. Z przeprowadzonych czynności zostanie sporządzony protokół. Wypłata
    dotacji następuje nie później niż do dnia 31 grudnia 2019 roku na wskazany rachunek bankowy.” Raczej powinno być do 2020roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *