zachmurzenie umiarkowane
19°
19°
piątek
Reklama
Konsultacje bez konsultacji
14 lipca 2023 r. | 10:13
0

W gminie Miedźno trwały konsultacje społeczne w sprawie projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia trybu i zasad udzielania dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków lub znajdujących się w gminnej ewidencji zabytków, położonych na obszarze Gminy Miedźno, niestanowiących jej wyłącznej własności. O konsultacjach praktycznie nikt nie wiedział, a wójt nie dbał o przekazanie tych informacji do zainteresowanych osób i organizacji. Informacja w tym zakresie pojawiał się w BIP.

W konsultacjach nikt nie wziął udziału. Jak zwykle...

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *