bezchmurnie
Komu wójt umorzył lub odroczył zobowiązania wobec gminy Miedźno?
23 maja 2022 r. | 13:22
5

Urząd Gminy Miedźno poinformował o wykazie osób fizycznych i prawnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w 2021 roku udzielono pomocy publicznej. Urząd przedstawił również wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w 2021 roku w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono spłatę na raty w kwocie przewyższającej łącznie 500 zł, wraz ze wskazaniem wysokości umorzonych kwot i przyczyn umorzenia.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

5 odpowiedzi na “Komu wójt umorzył lub odroczył zobowiązania wobec gminy Miedźno?”

1. Mieszkanka Gminy pisze:

Na tej liście nie tylko najubożsi.
    Ale i też elyta gminy i przydupasy wójta.

12
    2
  2. Mieszkanka Gminy pisze:

Na tej liście nie tylko najubożsi.
    Ale też elyta gminy i przydupasy wójta.

3
    1
  3. mieszkaniec pisze:

Niektórzy z tych co wyciągnęli łapy po zapomogę to milionerzyjak na nasze warunki

7
    1
  4. mm pisze:

Jedna trzecia Miedźna na utrzymaniu gminy, a ty durni płać podatki.

5. Mieszkanka pisze:

Zanim napiszemy niemiły komentarz to pamietajmy ze część z tych osób jest wymieniona ze względu na zwrot podatku akcyzowego na paliwo do gospodarstw