zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
Komu Wójt “dawał” zlecenia bez przetargu?
09 października 2020 r. | 14:29
3

Komu z "wolnej ręki" i bez przetargu Wójt Piotr Derejczyk powierzał zlecenia powyżej 25 000 zł? Według Wójta tego rodzaju informacje są przetworzone. Derejczyk twierdzi, że wyszukanie tych informacji może potrwać wiele godzin. Ja twierdzę, na co zresztą przedstawiłem dowody, że udostępnienie tego rodzaju informacji zajmie pracownikowi maksymalnie kilka minut.

Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Częstochowie nie dało wiary tłumaczeniom Wójta i uchyliło jego decyzję w tej sprawie.

Poniżej wspomniana decyzja.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Komu Wójt “dawał” zlecenia bez przetargu?”

 1. Miruś pisze:

  Nie jest to przecież tajemnicą poliszynela ,że w trybie bezprzetargowym faworyzowane są 3 firmy .Moim skromnym zdaniem, taka forma polegająca na zlecaniu bezprzetargowym, powoduje szereg domysłów i insynuacji.Jednostka samorządowa powinna być w pełni transparentna.
  Dziękuje za uwagę

  21
  2
 2. Mieszkaniec pisze:

  Piotr D. wydaje pieniądze podatników w tym pieniądze mieszkańców i mieszkańcy nie mogą się dowiedzieć co z tymi pieniędzmi się dzieje.
  Nie mieści mi się to wszystko w głowie jak to jest możliwe.
  Przyjdzie czas na niego.

 3. romek pisze:

  Dla wójta prawie wszystkie informacje wymagają przetworzenia co jest wielką bzdurą

  7
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *