zachmurzenie umiarkowane
-1°
-1°
sobota
Reklama
Kolejna uchwała Rady Gminy Miedźno została unieważniona!
22 maja 2020 r. | 15:32
4

Wojewoda Śląski unieważnił kolejną uchwałę Rady Gminy Miedźno. Tym razem chodzi o uchwałę nr 128/XVI/2020 Rady Gminy Miedźno z dnia 15 kwietnia 2020 r. w sprawie uchwalenia Statutu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miedźnie. Uchwała jest w kilku punktach niezgodna z Konstytucją RP.

Rozstrzygnięcie nadzorcze w tej sprawie znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Kolejna uchwała Rady Gminy Miedźno została unieważniona!”

 1. L.I. pisze:

  Nie pozostaje nic innego jak teraz podać wojewodę do sądu, bo Piotr D. ma w tym doświadczenie i, jak można to zauważyć, życiową pasję.

 2. Miruś pisze:

  Gdzie tam wojewodę 🤣 Derejczyk zapewne poda do sądu Zgromadzenie Narodowe ,które tą Konstytucyję uchwaliło oraz wszystkich tych którzy w referendum w 1997 roku głosowali za jej przyjęciem.
  Na marginesie/ jak czytam-to wójt chciał przejąć kontrolę nad pomocą społeczną wyznaczając jej zadania, które on sam będzie lub rada gminy nakładać, nie mając do tego prawa .
  Po bezprawnym udostępnienieniu NASZYCH danych Poczcie pan D jak widzę się nie zatrzymuje w swoich autorytarnych zapędach.
  Piękna sentencja ,,Uchwałę należy zaliczyć do kategorii istotnych naruszeń prawa”
  Tośta się popisali 😆😆😆

 3. mieszkaniec gminy pisze:

  A prawników chyba ze czterech. Sądze że za nie małe pieniądze.

 4. mieszkaniec gminy pisze:

  z założenia wójt odwołuje się od wszystkiego, nieważne że za to płacą mieszkańcy i że wie że najprawdopodobniej nie ma szans, Najważniejsze jest przeciągać sprawę jak najdłużej. i liczyć na to że może mieszkańcy sie nie połapią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *