zachmurzenie umiarkowane
19°
19°
piątek
Reklama
UG Miedźno
Kierownik USC Anna Orszulak przeszła na emeryturę
07 września 2021 r. | 13:38
10

31 sierpnia 2021 roku po 40 latach pracy w Urzędu Gminy Miedźno i trzydziestu latach pracy Urzędzie Stanu Cywilnego w Miedźno, na emeryturę przeszła kierownik tej jednostki, Anna Orszulak.

Jak możemy przeczytać na stronie urzędu, przez wszystkie te lata wyróżniała się profesjonalizmem, wiedzą i umiejętnościami. Cechowały ją obowiązkowość, zaangażowanie, ale i ogromna życzliwość. W tym czasie udzieliła setek ślubów cywilnych, zorganizowała mnóstwo wzruszających uroczystości Złotych Godów, dokonała rejestracji urodzeń, małżeństw i zgonów oraz innych zdarzeń mających wpływ na stan cywilny tysięcy mieszkańców naszej gminy i regionu.

PAWEŁ GĄSIORSKI10 odpowiedzi na “Kierownik USC Anna Orszulak przeszła na emeryturę”

 1. mieszkaniec pisze:

  Gdyby w Polsce rządził ten ryży folksdojcz z PO to Pani Ania musiałaby tyrać jeszcze siedem lat

  6
  14
 2. Bystry pisze:

  mieszkaniec ale ty jesteś głupi .Przecież to Kaczyński chciał wprowdzić 67 lat dla kobiet i mężczyzn ale Donald Tusk i Platforma Obywatelska się na to nie zgodziła.To nawet małe dzieci wiedzą .Naprawdę ale ty jesteś głupi

  2
  9

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *