zachmurzenie umiarkowane
-1°
-1°
sobota
Reklama
Jest zgoda rady na uruchomienie komunikacji gminnej
21 września 2021 r. | 09:38
8

Rada Gminy Miedźno dała Wójtowi zielone światło na podpisanie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie gminy Miedźno.

Wójt może podpisać umowę na świadczenie usług na następujących liniach komunikacyjnych na terenie Gminy Miedźno:
1) M1 Mokra I – Ostrowy nad Okszą,
2) M2 Władysławów – Miedźno,
3) M3 Władysławów – Izbiska – Miedźno.

Wykonawcę transportu publicznego na terenie gminy Miedźno poznamy w najbliższym czasie.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Jest zgoda rady na uruchomienie komunikacji gminnej”

 1. Propozycja pisze:

  Chciałbym tylko zaproponować aby pan wójt pomyślal może o jakimś transporcie do Częstochowy jeśli chodzi o Miedźno/ Ostrowy gdyż brakuje autobusów i i wieczornych u weekendowych a chociaż kilka by się przydalo aby zajechać do pracy i wrócić…

 2. Margaryna pisze:

  Zapewne każdy z radnych zrobił skrupulatne obliczenia i stwierdził że każdego dnia na w/w trasie jeździ mnóstwo ludzi i na takowy transport jest większe zapotrzebowanie niż uruchomienie połączenia np z Kłobuckiem gdzie uczą się dzieci ,że o Częstochowie nie wspomnę .Proponuję jeszcze kursy niedzielne pod Kościół i z powrotem .

 3. mieszkaniec pisze:

  To prawda.Na tych trasach wożone będzie powietrze

  6
  1
 4. ktoś pisze:

  Gdyby nie gminna komunikacja to dzieci z Miedźna, Ostrów nie miałyby możliwości dojechać do Kłobucka do szkół. PKS wypiął się na nasze tereny czterema literami. Tylko i wyłącznie gminną komunikacją mają możliwość dojechać. Ceny biletów są bardzo drogie – w porównaniu z kursami Geparda do Częstochowy to praktycznie taka sama cena.

  5
  3
 5. otto pisze:

  Rozumiem że zakłady przemysłowe na terenie naszej gminy jaki ten śmieszny Ośrodek Nagłego Ozdrowienia są wystarczające dla mieszkańców , i potrzeba komunikacji z Częstochową jest zbędna. Z resztą budynek gminy pomieści jeszcze więcej pracowników, jakby co wstawi się piętrowe biurka.Więc nie ma sensu aby martwić się o dojazd do pracy na 6 do Częstochowy . jak by co wójt nas zatrudni .przygarnie i umiłuje.A radni podzielą się swoją dietą.

  6
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *