zachmurzenie umiarkowane
19°
19°
piątek
Reklama
fot. ZSP w Miedźnie
Ile zarabiają nauczyciele w ZSP w Miedźnie?
21 marca 2022 r. | 12:44
3

Dyrektorzy wszystkich placówek oświatowych w gminie Miedźno nie mają pojęcia ich zarabiają nauczyciele w ich szkołach. Przynajmniej to wynika z informacji przesłanej do mnie. Wszyscy odsyłali mnie do Urzędu Gminy Miedźno. Wójt zażądał ode mnie pieniędzy za udostępnienie tej informacji. Chodziło o kilkadziesiąt złotych na pokrycie pracy pracownika, który w programie komputerowym musiałby zaznaczyć odpowiednie rubryczki. Oczywiście, nie zapłaciłem i postępowałem dalej administracyjnie, co momentu udostępnienia mi tej informacji.

I tak w poszczególnych newsach przedstawię zarobki wszystkich nauczycieli w gminie Miedźno.

Na początek Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miedźnie.

Poniżej znajdują się wynagrodzenia netto za styczeń 2022 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Ile zarabiają nauczyciele w ZSP w Miedźnie?”

 1. mieszkaniec gminy pisze:

  Normalny pracownik: ponad 2000 godzin w roku = średnio ok 4300zł
  Nauczyciel: 18 godz. w tygodniu x 45min > 13,5 godz. w tygodniu > 2.7 godz/dzień> 187 dni nauki szkolnej x 2,7godz
  > ok 500 godzin w roku
  Liczba godzin nauczyciela jest ok 4 razy mniejsza a zarobki jak widać podobne lub wyższe na korzyść nauczycieli.

  Jeśli się mylę proszę mnie poprawić.

  9
  18
 2. Ktoś pisze:

  Owszem mylisz się dlatego, że nie każdy nauczyciel ma 18 godz, i 45 minut – ktoś zapomniał o Nauczycielach Przedszkola ( twz. przedszkolankach ) -nie raz bardziej wykształconych niż nauczyciele w szkole…. wakacji nie mają , ferii też – wykorzystują urlop …. i mają więcej godzin a mniej zarabiają niż nauczyciele w szkole ….

  5
  9
  • mieszkaniec gminy pisze:

   zgadza się
   z wyłączeniem “przedszkolanek”
   ale nie jestem pewien co do 187 dni nauki szkolnej-wakacje -ferie-świętajedne drugie trzecie
   wydaje sie że tych dni jest jeszcze mniej

   7
   2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *