zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
UG Miedźno
Grażyna Makles kandydatką na kierownika GOPS w Miedźnie
22 lutego 2023 r. | 13:37
3

Grażyna Makles z Częstochowy jako jedyna zgłosiła się do konkursu na stanowisko Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miedźnie.

Jeżeli kandydatka przejdzie test, zostanie nowym kierownikiem GOPSu.

Makles obecnie pełni obowiązki kierownika GOPS w Miedźnie.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Grażyna Makles kandydatką na kierownika GOPS w Miedźnie”

 1. Mała Mi pisze:

  Pani Grażyna to najgorszy wybór na to stanowisko
  Jest ona osobą niemiłą, mało pomocną, brak jej empatii.
  Zamiast pomagać osobą, które próbują załatwić sprawę,,szczęka fochy,,i ,,rzuca głupie teksty,,.

 2. Miły pisze:

  Szkoda tylko że kandydatką nie spełnia wymogów formalnych. Wymagany 3 letni staż w pomocy społecznej, tej pani go brak. Świadczenia rodzinne to niestety nie pomóc spoleczna. Ale przecież wg. gminy kto by tam się przejmował przepisami….

  • Rozczarowany pisze:

   Bardzo niespatyczna i mało kompetentna osoba. Instytucja, która z nazwy już powinna kojarzyć się z pomocą, niestety dzięki tej Pani wzbudza bardzo negatywne odczucia.. Pani kierownik niestety nie bardzo orientuje się w prawie i w przepisach. Bardzo za to utrudnia petentowi załatwienie czegokolwiek. Za swoją pomyłkę niestety nie przeprasza i nie poczuwa się do odpowiedzialności. Bardzo zły wybór na to stanowisko…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *