bezchmurnie
17°
17°
środa
Gmina wydała już wszystkie pieniądze na odbiór azbestu
22 lipca 2020 r. | 13:07
3

Urząd Gminy Miedźno informuje, że do 31 grudnia 2020 r. wstrzymana zostaje zbiórka wniosków na nieodpłatny odbiór azbestu od mieszkańców Gminy Miedźno. Związane jest to z wyczerpaniem środków, z budżetu gminy przeznaczonych na ten cel.

Przyjmowanie wniosków zostanie wznowione na początku 2021 r.3 odpowiedzi na “Gmina wydała już wszystkie pieniądze na odbiór azbestu”

 1. mm pisze:

  Ale na pełnomocników kasy nie brakuje. Koledzy ważniejsi niż obywatele i ochrona środowiska.
  Pozdrowienia dla wójta i kolegów.

 2. mieszkaniec gminy pisze:

  Dziwna sprawa z tym azbestem. z tego co widać to pieniądze skończyły sie już chyba dużo wcześniej, patrząc na zalegające eternity przy drogach. Pytanie czy w ogóle ktoś w tym roku zutylizował azbest za pośrednictwem gminy, bo z tego co sie orientuje to nie.

 3. Mieszkaniec pisze:

  Na ostatniej sesji, tj około 1,5 miesiąca temu pojawił sie temat eternitu. Czas reakcji na sprawy mieszkańców jest niesamowity.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *