bezchmurnie
Gmina wydała już wszystkie pieniądze na odbiór azbestu
22 lipca 2020 r. | 13:07
3

Urząd Gminy Miedźno informuje, że do 31 grudnia 2020 r. wstrzymana zostaje zbiórka wniosków na nieodpłatny odbiór azbestu od mieszkańców Gminy Miedźno. Związane jest to z wyczerpaniem środków, z budżetu gminy przeznaczonych na ten cel.

Przyjmowanie wniosków zostanie wznowione na początku 2021 r.

3 odpowiedzi na “Gmina wydała już wszystkie pieniądze na odbiór azbestu”

1. mm pisze:

Ale na pełnomocników kasy nie brakuje. Koledzy ważniejsi niż obywatele i ochrona środowiska.
    Pozdrowienia dla wójta i kolegów.

2. mieszkaniec gminy pisze:

Dziwna sprawa z tym azbestem. z tego co widać to pieniądze skończyły sie już chyba dużo wcześniej, patrząc na zalegające eternity przy drogach. Pytanie czy w ogóle ktoś w tym roku zutylizował azbest za pośrednictwem gminy, bo z tego co sie orientuje to nie.

3. Mieszkaniec pisze:

Na ostatniej sesji, tj około 1,5 miesiąca temu pojawił sie temat eternitu. Czas reakcji na sprawy mieszkańców jest niesamowity.