zachmurzenie duże
16°
16°
poniedziałek
Reklama
Gmina podniosła podatek rolny na 2021 rok!
05 lutego 2021 r. | 13:20
5

Po cichu, bez wiedzy mieszkańców i radnych, został podwyższony podatek rolny w gminie Miedźno na 2021 rok. Mieszkańcy właśnie otrzymali informacje o podwyżce. Co ciekawe, w sprawie podwyższenia podatku nie było żadnej uchwały, wójt zdecydował o tym na podstawie komunikatu Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego z dnia 19 października 2020 r. w sprawie średniej ceny skupu żyta za okres 11 kwartałów będącej podstawą do ustalenia podatku rolnego na rok podatkowy 2021 (M.P. z 2020 r. poz. 983). Przynajmniej taka informacja widnieje w BIP UG Miedźno.

Podatek rolny w 2021 roku w gminie Miedźno wynosi:
146,375 zł/1 ha przeliczeniowy dla gruntów gospodarstw rolnych;
292,75 zł/1 ha fizyczny dla pozostałych gruntów.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Gmina podniosła podatek rolny na 2021 rok!”

 1. mieszkaniec pisze:

  Wójt potrzebuje na kolejne studia i wszyscy muszą się złożyć w formie dodatkowych podatków.

  31
  1
  • Jintruz pisze:

   Już się tak wyszkolił, że nie wie co robi. Ja już zapłaciłem, czyli zostałem oszukany. Szanowni radni, to się stało bez Waszej zgody. Czy wszyscy zapisaliście się do,, DOBRA Wspólnego??? które reprezentuje szkolony wójt??? Zgłosić
   Przewodniczącemu żądanie Sesji Nadzwyczajnej i obniżyć podatki, obniżyć pensję wójta, wywalić Przewodniczącego,
   Albo podajcie się do dymisji, to przyjdą Radni kompetentni i zrobią porządek
   Z tym DOBREM.

 2. INSPEKTOR pisze:

  Jak nie ma skąd wziąć najlepiej od mieszkańców, a przy następnych wyborach kto o tym będzie pamiętał…. zresztą studia jak się zrobiło to posadkę zapewne ma już zapewnioną…… Każdy jest taki sam i ten poprzednik który rządził kilka kadencji i obecny

  9
  3
 3. Barbapapa pisze:

  Mam wrażenie że mamy państwo w państwie nawet władza podobna tylko naszemu kawalerowi kota brakuje. Mało ma jeszcze problemów i dokłada sobie następne ambitnie dąży do upadku…

 4. Barbapapa pisze:

  Mamy takie małe państwo w państwie tylko naszemu kawalerowi kota brakuje. Można powiedzieć jest ambitny dokłada sobie więcej problemów a co za tym idzie zatapia następne pokłady.. Jak długo tak będzie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *