zachmurzenie umiarkowane
-1°
-1°
sobota
Reklama
Gmina Miedźno współfinansowała nowy radiowóz
24 listopada 2021 r. | 13:05
0

Kłobuccy policjanci otrzymali nowy samochód służbowy. Oznakowany furgon volkswagen transporter trafił do mundurowych z Ogniwa Potrolowo – Interwencyjnego KPP w Kłobucku. Pojazd został zakupiony z budżetu Policji oraz środków finansowych przekazanych przez samorządy: Starostwo Powiatowe w Kłobucku, Urząd Miejski w Kłobucku, Urząd Gminy w Opatowie, Urząd Gminy w Miedźnie oraz Urząd Gminy w Popowie.

W poniedziałek przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku odbyło się uroczyste przekazanie nowego radiowozu, który trafił do mundurowych z ogniwa potrolowo – interwencyjnego kłobuckiej komendy. Oznakowany Volkswagen Transporter T6 został zakupiony z budżetu Policji oraz środków finansowych przekazanych przez samorządy: Starostwo Powiatowe w Kłobucku, Urząd Miejski w Kłobucku, Urząd Gminy w Opatowie, Urząd Gminy w Miedźnie oraz Urząd Gminy w Popowie.

Nowy radiowóz wyposażony jest w dwulitrowy silnik benzynowy o mocy 150 KM, natomiast furgonem może podróżować 5 policjantów oraz 2 osoby zatrzymane. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *