bezchmurnie
18°
18°
środa
Reklama
wikimedia
Gmina Miedźno szuka lokalnego przewoźnika autobusowego dla mieszkańców
27 lipca 2020 r. | 12:52
2

Wójt Gminy Miedźno poinformował, że gmina zamierza przeprowadzić postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie o którym mowa w art. 19 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym.

Przedmiotem zamówienia będzie świadczenie usług, polegających na realizacji gminnych przewozów osób o charakterze użyteczności publicznej na liniach komunikacyjnych, przebiegających na obszarze Gminy Miedźno. Rodzaj transportu: publiczny transport drogowy – autobusowy, komunikacja na obszarze Gminy Miedźno - 2 linie.

Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego: 24 miesiące. Umowa ma obowiązywać od 25 stycznia 2021 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI



2 odpowiedzi na “Gmina Miedźno szuka lokalnego przewoźnika autobusowego dla mieszkańców”

  1. mieszkaniec gminy pisze:

    Ratowanie PKS-u Częstochowskiego?

    • INSPEKTOR pisze:

      Niech ratują i bardzo dobrze, tylko z kolei dlaczego teraz tak późno. Skoro gmina uważa ze na transporcie pasażerskim można zarobić to niech gmina zapłaci od kilometra a cały utarg niech idzie do gminnej kasy wtedy zobaczymy co i ile kosztuje i dlaczego w soboty oraz w niedziele autobus nie kursuje!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *