zachmurzenie umiarkowane
19°
19°
piątek
Reklama
Dwoje kandydatów na wójta gminy Miedźno
15 marca 2024 r. | 12:21
7

Nie było pewności, czy Piotr Derejczyk zdecyduje się ponownie kandydować na Wójta Gminy Miedźno. Po tak słabej kadencji, Derejczyk długo nam tym się zastanawiał. W końcu podjąć decyzję i będzie kontrkandydatem Eweliny Stobieckiej w tegorocznych wyborach.

Przy tak ogromnym elektoracie negatywnym, nieznacznym faworytem wydaje się być Stobiecka.

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Dwoje kandydatów na wójta gminy Miedźno”

 1. mieszkaniec pisze:

  A jakie ma wyjście, Musi kandydować. Inną rzeczą jest czy ma szansę czy nie.
  Moim zdaniem nie ma szansy na wygraną.
  Zniechęcił do siebie wszystkich, którzy cokolwiek chcieli coś pozytywnego wnieść do gminy.
  I lista afer jak np.:
  – studia za 100tyś zł z kasy gminy,
  – budowa mieszkań komunalnych które później okazało się że są służbowe i wynajmowanie za grosze, a mieszkania dla matki z dzieckiem zabrakło,
  – oskarżanie byłej dyrektorki szkoły o przywłaszczenie kilkuset złotych, gdzie sam wydaje pieniądze liczone w tysiącach ze służbowej karty (służbowej mam na myśli pieniądze mieszkańców)
  – itp.

  Ciekawy jestem czy kampania Piotra D będzie tak aktywna jak uczestnictwo w spotkaniach z mieszkańcami podczas ostatniej kadencji.

  32
  2
 2. Ostrowiak pisze:

  Wójta nie szło zobaczyć nigdzie tam gdzie powinien być a mam na myśli budowy chodników remonty dróg montaż oświetlenia itd można powiedzieć że się na tym nie zna i nie nadzoruje a ma w tym wszystkim zaufanych znających się podwładnych. Patrząc jako laik zwykły chłopak ze wsi aż w oczy kolą chodniki na szerokość dwóch kostek, montaż lamp na środku chodników i ich odległości między sobą. Wydane miliony na bezzasadne remizy we wsiach które strażacki można powiedzieć nie istnieją. Można wymieniać wiele jak brak rozbudowy oczyszczalni i sieci kanalizacji co jest karygodne. Ale zapewne najbliższe niedziele zobaczę” lokalne słońce gminy” bo do słońca narodu dużo brakuje chociaż swym zachowaniem nie wybiega od norm buracta prostactwa i podziału dumnie będzie przyjeżdżał do kościoła i pokazowo prezentował wiarę i przestrzeganie przykazań ot to cała pisowska wizerunkowa narracja

  25
  2
  • Mieszkaniec pisze:

   Ano zobaczycie tegoż Pana Wójta w pełnej krasie w Ostrowach 19 marca jak będzie zachwalał Akacjowa Ostoję,tylko kogo będzie stać aby tam zamieszkać
   Cóż najważniejsze się pokazać i nabić sobie punkty na wybory 🤣

   15
 3. gbf pisze:

  Bo Pan Derejczyk to wójt “gabinetowy”… siedzi tam gdzieś w urzędzie głęboko schowany, odizolowany…. przez całe kadencje widywany tylko na oficjalnych uroczystościach. Nie widać aby był tym gospodarzem, który dogląda spraw, rozmawia z ludźmi, daje się bliżej poznać. Nie zabiegał o to aby być z ludźmi na co dzień.
  A teraz uwaga do Pani Stobieckiej – niekoniecznie na Panią zagłosujemy jeśli nie będzie Pani umiała dotrzeć do nas – obywateli…. same plakaty nie wystarczą! Na razie martwa cisza….. po każdej ze stron kandydackich!

  4
  4
 4. Mieszkaniec pisze:

  Cóż. wniosek jest jeden. Pora na zmiany.
  Wójt się wypalił. Ostatnimi czasy nic się nie dzieje dobrego. Może więc czas dać komuś świerzemu szansę na wykazanie się.
  Kandydatką kompetentna się wydaje, wie co mówi, a i wizerunkowo godna stanowiska wójta.
  Ja dam szansę nowym twarzom i będę oczekiwał na zmiany – na lepsze

  12
  1
 5. Mieszkaniec pisze:

  Wybieracje Wójta swojego Derejczyka a jakże z wyrokami karnymi ,za to że zamyka przed mieszkańcami urzad Gminy.Chwali się ile to zrobił dla gminy ile pozyskał i co z tego to jego psi obowiązek skoro piastuje to stanowisko
  Ale niech ma chodź odrobię przyzwoitości i szacunku dla tych którzy na niego zagłosują aby nie traktował ich jak i innych jak odszczepiencow
  Ubliżanie i osmieszanie osób które nie są po jego stronie to najlepiej mu wychodzi
  czy taka osoba powinna być Wojtem
  Sami sobie odpowiedzcie na te pytania !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *