zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
Dwie firmy, ci sami właściciele i “usługi” dla gminy Miedźno
16 kwietnia 2021 r. | 14:21
5

Nikt nie zabroni Wójtowi Piotrowi Derejczykowi wybierać sobie partnerów. Z wójtem zaczęły współpracować osoby z Częstochowy. Tylko w tym roku, właściciele firmy Kingmaker Sp. z o.o. wydrukowali gminie gazetę, złożyli ją, zapakowali w folię, wydrukowali plakaty, umieścili ogłoszenia oraz opracowali materiały promocyjne na facebooka. Otrzymali za to 8523,90 zł. Dodatkowo, Ci sami właściciele, którzy 12 stycznia 2021 roku założyli nową firmę - BRIEFING SP. Z O.O., podpisali z gminą Miedźno umowę 1 lutego 2021 roku (20 dni po założeniu nowej firmy) i ją realizują za 3690 zł miesięcznie - łącznie 7380 zł.

W firmie Briefing Sp. z o.o. prezesem jest Adrian Biel, a udziałowcem Piotr Biernacki. W firmie Kingmaker Sp. z o.o. prezesem jest Piotr Bierancki, a udziałowcem Adrian Biel.

Poniżej dokumenty w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 5 odpowiedzi na “Dwie firmy, ci sami właściciele i “usługi” dla gminy Miedźno”

 1. M87 pisze:

  Fajnie się Piotruś bawi z nasze pieniądze

  39
  2
 2. Obserwator pisze:

  Kto bogatej Gminie zabroni… a radni dalej niech się zastanawiają nad postawieniem kropki nad „i” ciekaw jestem za ile straże OSP rozwoziły te gazetki. Ludzie się dziwią że propaganda jest przedstawiana w tvpis jak na szczeblu gminnym jest identycznie ta sama szkoła jak sterować ciemnym ludem…

  34
  3
 3. Vladek pisze:

  Ten naród zawsze był ciemny, a wszelkiej maści cwaniaczki potrafią to wykorzystać i nabić kabzę!!!

  Vlad Palownik Wam to mówi!!!

  23
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *