zachmurzenie umiarkowane
19°
19°
piątek
Reklama
Dodatki specjalne urzędników gminy Miedźno
27 stycznia 2021 r. | 14:01
4

Zobaczcie, za co Wójt Piotr Derejczyk przyznaje dodatki specjalne urzędników Urzędu Gminy Miedźno. Dane pochodzą z 2019 roku.

Znajdziecie je poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI



4 odpowiedzi na “Dodatki specjalne urzędników gminy Miedźno”

 1. Miruś pisze:

  Gmina zamknięta na trzy spusty. Brak petentów a Derejczyk przyznaje dodatki za zwiększenie obowiązków.
  Czyli za pracę w ciepełku z kawusiom bez użerania się z mieszkańcami chodzącymi od pokoju do pokoju dostaje dodatkowo wynagrodzenie. Oczywiście nie wszyscy tylko wybrańcy.
  Jprd aleśta wybrali sobie wójta

  30
  2
 2. Miruś pisze:

  I te słowa Matołusza dźwiękiem skowronka po uszach się rozchodzące: Nie czas na nagrody mamy kryzys…….
  Może tam w Warszawce macie, w Miedźnie nie ma ,nie było i nie będzie, bo nad wszystkim czuwa gospodarz domu nie da on krzywdy zrobić nikomu
  Ps A tobie co dał wójt? 🤣😉🤣

  15
  2
 3. Edyta Michnio pisze:

  Wszystkim się zwiększyły obowiązki służbowe. Może by tak jakieś uzasadnienie konkretne? Co dokładnie zrobiono poza zwykłym zakresem obowiązków wynikających z angażu?

  Pocieszające jest jedynie to, że to już końcówka tego wójta. mieszkańcy go wprawdzie nie usuną, bo większość ma to w czterech literach, do gminy nie chodzi, wójta nie ogląda, a co tam panie w urzędzie? A kto by się tam wyznał na inszych politykach… Załatwi to jednak Wioletta Skoczylas. Jedyna, która nie tylko nosi spodnie, ale też ma to, co powinno je u facetów wypełniać, a czego społeczności tej gminy brakuje.

  17
  3
 4. Mieszkaniec pisze:

  Przecież to dane z 2019 roku. Czy wtedy Mateusz takie słowa wypowiadał…? Ahh te umiejętności czytania ze zrozumieniem …. 😂

  1
  6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *