zachmurzenie umiarkowane
sobota
Reklama
Co Pan ukrywa, Panie Derejczyk? Na co gmina wydała publiczne środki?
30 września 2020 r. | 13:07
8

Mimo ciągłych porażek Wójta Piotra Derejczyka przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie, ten wciąż nie udostępnia informacji publicznej. Czy Derejczyk jest ponad prawem?

Derejczyk nie chce udostępnić rejestru faktur (wydatków) gminy Miedźno. Na co wydał publiczne środki?

Co ciekawe. Derejczyk nie chce udostępnić faktur, bo według niego, nie wszystkie zostały wystawione prawidłowo...

Szczegóły decyzji SKO znajdziecie poniżej.

Co Pan ukrywa, Panie Derejczyk?

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Co Pan ukrywa, Panie Derejczyk? Na co gmina wydała publiczne środki?”

 1. mieszkaniec pisze:

  Jego mina na zdjęciu najwięcej mówi o sytuacji w której się znalazł. Sytuacja bardzo mi przypomina sprawę z dyrektorką ZSP Miedźno. Uparty jak osioł.

  • Edyta Michnio pisze:

   Ten wójt pokazuje wszystkim niedowiarkom, że można olać całą wieś, a jak będzie mało, całą gminę, a i tak siedzieć tłustym dupskiem na stołku do końca kadencji. Jesteście frajerami do kwadratu i wcale mi was nie żal. Robi co chce, trzepie grubą kasę i uśmiecha się obleśnie na myśl, jak słodko będzie zajrzeć na konto. Piotruś w prywatnym przedsiębiorstwie na przykład moim nie zagrzałby tydzień miejsca, o ile w ogóle bym go zatrudniła. Na urzędzie to jednak panisko, a pięć tysięcy wyborców nie umie zorganizować referendum, żeby się go pozbyć.

   Jedyna pośród was, która ma jaja to Skoczylasowa i będzie mu się nią odbijało przez lata, mięczaki! Może zafunduje wam taczkę jak z nim wygra!

   Wiola, powodzenia!

 2. mieszkaniec gminy pisze:

  Proszę zwrócić uwagę ile kosztuje Państwo Polskie nie udzielenie informacji publicznej. Ilu ludzi jest zaangażowanych w sprawę. ( urzędnicy w UG, Prawnicy, Skład orzekający w SKO) I to wszystko za Nasze Pieniądze. Gdyby odpowiedział za pierwszym razem już wszyscy by o tym zapomnieli, a tak w jaki wygląda jego wiarygodność. No chyba że ma co ukrywać. Pod tym katem uważam że jest to ewenement na co najmniej skalę powiatu.

 3. Wyborczyni pisze:

  Jest przykład urzędasa działającego ponad prawem.
  Widać, że czuje się bezkarnie, a więc dobrze jest upubliczniać takie zachowania,aby przy kolejnych wyborach odstawić TAKICH do śmietnika historii.

 4. tytus pisze:

  jeśli dobrze myślę to jest 3 raz w tym samym temacie. Widać że wójtowi wydaje się że mu wszytko wolno.
  Już kiedyś inny redaktor pisał coś w stylu: wyciągniecie informacji z gminy graniczy z cudem. Ciekawe czy odwoła się 3 raz. Myślę, że tą sprawa powinien zająć się Sąd Administracyjny.

 5. Stateczny furiat pisze:

  Prokurator!!
  Prokurator!!
  Prokurator!!

 6. ekonomistka pisze:

  Skoro zdaniem pana Dejczera “nie wszystkie faktury zostały wystawione prawidłowo”, tym bardziej opinia publiczna powinna zostać przez niego poinformowana, czy gmina za takie faktury zapłaciła i dlaczego ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *