zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
Co dalej z Młodzieżową Radą Gminy Miedźno?
05 października 2022 r. | 12:31
0

Wójt Gminy Miedźno indywidualnie rozpatrzył petycję w sprawie utworzenia Młodzieżowej Rady Gminy Miedźno. W piśmie do wnioskodawcy, Piotr Derejczyk stwierdził, że utworzenie Młodzieżowej Rady wdrożyłoby w życie idee propagowania samorządności wśród młodych mieszkańców, zachęciło ich do dyskusji nad ważnymi sprawami gminy, a tym samym pozwoliłyby młodym ludziom kształtować postawy demokratyczne i patriotyczne.

W związku ze zbliżającym się końcem obecnej kadencji utworzenie Młodzieżowej Rady Gminy byłoby trudne do zrealizowania, jednak nie wyklucza utworzenia takiego organu w przyszłości.

Pytanie tylko, jaka przyszłość czeka Piotra Derejczyka?

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *