zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
fot. KZN
Była sekretarz gminy Miedźno została prezesem firmy zajmującej się budową mieszkań
06 maja 2022 r. | 13:56
0

Agnieszka Związek, była sekretarz gminy Miedźno, nie pracuje już w Urzędzie Gminy Miedźno. Związek, z ramienia gminy, została Prezesem SIM Śląsk Północ sp. z o.o., która zajmie się budową nowych mieszkań.

Wspólnikami tej spółki są gminy z województwa śląskiego tj.: Lubliniec, Pawonków, Toszek, Koniecpol, Miedźno, Woźniki, Kochanowice, Pyskowice, Zbrosławice, Tworóg i Krupski Młyn oraz dwie gminy z województwa opolskiego: Zawadzkie i Kolonowskie (łącznie 13 gmin), oraz Krajowy Zasób Nieruchomości.

Nie wiem jakie doświadczenie ma Związek w budownictwie, ale raczej nie mizerne.

Plany inwestycyjne spółki zakładają budowę 507 lokali mieszkalnych.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *