zachmurzenie umiarkowane
-1°
-1°
sobota
Reklama
Będą ćwiczenia obronne w gminie Miedźno
12 sierpnia 2020 r. | 12:52
1

Gmina Miedźno szykuje się na ćwiczenia obronne. Według zarządzenia Wójta Gminy Miedźno, 20 października 2020 roku przeprowadzone zostaną ćwiczenia obronne pk.„Warta 2020", zawierające elementy działań teoretycznych z elementami praktycznymi.

Ćwiczenie obronne na terenie Gminy Miedźno zostanie przeprowadzone według zatwierdzonego "planu przeprowadzenia ćwiczenia obronnego" opracowanego przez Wydział Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Kłobucku.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Będą ćwiczenia obronne w gminie Miedźno”

  1. mm pisze:

    Jakie kompetencje na pełnomocnik ds. bezpieczeństwa do przeprowadzania takich ćwiczeń?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *