zachmurzenie umiarkowane
-1°
-1°
sobota
Reklama
Akcja w Miedźnie – “Widoczny = Bezpieczny!”
17 sierpnia 2022 r. | 14:04
1

Kłobuccy policjanci regularnie prowadzą działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów. W miniony poniedziałek w takiej akcji po raz kolejny udział wziął Przewodniczący GKRPA w gminie Miedźno, Pan Wojciech Tałajczyk, który wspólnie z mundurowymi z drogówki i dzielnicowym wręczali niechronionym uczestnikom ruchu drogowego elementy odblaskowe. Pamiętajmy, że nawet niewielki odblask może uratować życie, a WIDOCZNY=BEZPIECZNY!

W celu poprawy bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego, w miniony poniedziałek 15 sierpnia, policjanci z kłobuckiej drogówki wraz dzielnicowym asp. Bartłomiejem Macherzyńskim oraz Przewodniczącym Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w gminie Miedźno, Panem Wojciechem Tałajczykiem, przeprowadzili kolejną akcję w myśl zasady, że „WIDOCZNY=BEZPIECZNY”. W trakcie działań, napotkanym pieszym i rowerzystom rozdawano odblaski ufundowane właśnie przez tą komisję.

Profilaktyczne działania prowadzone były na terenie różnych miejscowości w gminie Miedźno.

Tradycyjnie, w trakcie poniedziałkowej akcji mundurowi po raz kolejny przypominali, że poruszając się po drogach rowerem lub pieszo, zawsze powinniśmy pamiętać o tym, że odblaski należy umieścić w takim miejscu, aby znalazły się w polu działania świateł samochodowych i były zauważalne dla kierujących nadjeżdżających z obu kierunków. /KPP w Kłobucku/Jedna odpowiedź do “Akcja w Miedźnie – “Widoczny = Bezpieczny!””

  1. mieszkaniec pisze:

    Rozumiem akcja ale co tam robi ten cieć w żółtej kamizelce po lewej stronie zdjęcia?

    3
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *