zachmurzenie duże
poniedziałek
Reklama
Agnieszka Związek najaktywniejszym radnym!
22 grudnia 2023 r. | 12:51
1

Zwróciłem się do Starostwa Powiatowe w Kłobucku z zapytaniem odnośnie interpelacji radnych Rady Powiatu Kłobuckiego. Okazuje się, że przez 61 miesięcy pełnienia funkcji radnych, tylko dwie radne złożyły interpelacje.

17 interpelacji od 2018 roku złożyła Agnieszka Związek z gminy Miedźno i była to najaktywniejsza radna w tej kadencji. Dwie interpelacje złożyła Teresa Żurawska z gminy Popów. Pozostali radni, którzy biorą ponad 2 tys. zł miesięcznie "za bycie radnym", nie złożyli żadnej interpelacji w imieniu mieszkańców.

Radnymi z okręgu gminy Miedźno są: Agnieszka Związek, Marek Sawicki, Mieczysław Szewczyk, Teresa Żurawska.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Agnieszka Związek najaktywniejszym radnym!”

  1. mieszkaniec pisze:

    No proszę .Można? Można !

    5
    5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *