zachmurzenie umiarkowane
19°
19°
piątek
Reklama
Podokręg Częstochowa Śl.ZPN
75-lecie LKS Naprzód Ostrowy
02 sierpnia 2023 r. | 12:17
0

Ludowy Klub Sportowy Naprzód Ostrowy świętował jubileusz 75-lecia. Dwudniowy piknik sportowo-rodzinny zorganizowany z tej okazji stał pod znakiem integracji pokoleń.

Arkadiusz Szymanek - Członek Zarządu Śląskiego Związku Piłki Nożnej oraz Prezydium Podokręgu Częstochowa, w imieniu Prezesa Śl.ZPN Henryka Kuli przekazał na ręce prezesa klubu jubilata Tomasza Pełki pamiątkowy grawerton, voucher na 750 złotych oraz worek z piłkami, a także okolicznościowy dyplom od Podokręgu Częstochowa.

Uroczystości w Ostrowach nad Okszą trwały dwa dni. Na boisku o puchar Wójta Gminy Miedźno walczyły reprezentacje gmin Powiatu Kłobuckiego. Wiele radości dostarczyły także Igrzyska na wesoło z udziałem najmłodszych uczestników obchodów. Na uczestników czekało także mnóstwo innych atrakcji. /Podokręg Częstochowa Śl.ZPN/ Naprzód Ostrowy/

Podokręg Częstochowa Śl.ZPN

Podokręg Częstochowa Śl.ZPN

Podokręg Częstochowa Śl.ZPN

Podokręg Częstochowa Śl.ZPNDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *