zachmurzenie umiarkowane
-1°
-1°
sobota
Reklama
13,82 mln zł kredytów i pożyczek Wójta Piotra Derejczyka
05 czerwca 2020 r. | 16:19
1

Odkąd Wójtem jest Piotr Derejczyk, gmina Miedźno zaciągnęła łącznie 13 822 982,62 zł kredytów i pożyczek. I to nie wliczając w to wszystko 2020 roku.

Szczegółowe informacje znajdziecie w informacji poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “13,82 mln zł kredytów i pożyczek Wójta Piotra Derejczyka”

  1. Rav pisze:

    No i co w zwiazku z tym? Takie informacje bez kontekstu służą panu Piotrowi tylko do nabijania wyświetleń i siania fermentu. Jeśli określa się Pan dziennikarzem to proszę się bardziej postarać i chociażby opisać na co zostały przeznaczone, może poprosic o komentarz gminę i wójta? I żeby nie było mi do Pana Derejczyka bardzo daleko, uważam że gmina zasługuje na kogoś dużo bardziej kompetentnego, ale taki wpis to zarzucanie przynęty a nóż ktoś się na to zlapie i będzie ferment, nie pierwszy raz zresztą ta taktyka. Jak chce Pan zdyskredytować wójta to proszę się bardziej przyłożyć wszak okazji oraz czynów było i jeszcze pewnie będzie mnóstwo. Btw. Niejedna plotka głosi że pan Gąsiorski pisze przychylnie o kolegach, a jak ktoś mu zajdzie za skórę, albo mu z nim nie po drodze to się o byle co przyczepi i kręci afery;)

    5
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *