zachmurzenie duże
15°
15°
środa
Reklama
fot. UKS „Tytan” Ostrowy nad Okszą
W Ostrowach odbędą się eliminacji do ogólnopolskich mistrzostw w minisiatkówce
12 lutego 2021 r. | 13:00
4

14 lutego na hali sportowej w Ostrowach nad Okszą młodzi siatkarze i siatkarki z regionu częstochowskiego będą rywalizować o puchar Kinder Joy of moving (Kinder+Sport). Wydarzenie jest jednym z etapów ogólnopolskich mistrzostw w minisiatkówce.

- Zawita do nas łącznie dwadzieścia sześć drużyn. Pojawią się zawodnicy z całego regionu: Częstochowy, Myszkowa, Zawiercia i Blachowni, a gminę Miedźno i cały powiat kłobucki reprezentować będzie oczywiście Uczniowski Klub Sportowy „Tytan” Ostrowy nas Okszą – mówi trener Sławomir Konecki. - W tym trudnym czasie pandemii trenujemy cały czas. Bierzemy aktywny udział w wydarzeniach sportowych i to ze sporymi sukcesami. Myślę, że ten turniej, choć niestety bez udziału publiczności, to jednak bardzo dobrze wpłynie na promocję siatkówki i zachęci kolejne dzieciaki do uprawiania tego fantastycznego sportu – dodaje.

Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar Kinder Joy of moving są największym wydarzeniem promującym siatkówkę wśród dzieci i młodzieży w Polsce. Mogą w nich startować dziewczynki i chłopcy w wieku od 11 do 13 lat. /UG Miedźno/4 odpowiedzi na “W Ostrowach odbędą się eliminacji do ogólnopolskich mistrzostw w minisiatkówce”

 1. ŁUKASZ KONIECZNY pisze:

  Wspaniałą robotę wykonuje Pan Leśnikowski i Konecki. Powinniśmy być dumni że są w naszej gminie takie osoby które z pasją, poświęceniem i największym profesjonalizmem umieją prowadzić klub ,który osiąga coraz to lepsze rezultaty i jest zauważalny na arenie naszego kraju.Jesli wasze pociechy chcą nauczyć się profesjonalnej siatkówki lub załapać bakcyla tego sportu to Tytan jest odpowiednim kierunkiem.Wielkie brawa raz jeszcze 👏👏👏

  17
 2. Miruś pisze:

  Nareszcie jakieś pozytywne informacje.
  Good Job 👍

 3. JS pisze:

  Miruś (czyli Ł.K.) ładna mistyfikacja ha ha ha

  1
  11
 4. Miruś pisze:

  J. S
  Ha ha. Sherlocku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *