zachmurzenie duże
czwartek
Reklama
fot. Grom Miedźno
KS Panki wygrał Grom Miedźno Cup 2022
07 marca 2022 r. | 12:29
0

Klub Sportowy Panki został zwycięzcą halowego turnieju piłki nożnej „Grom Miedźno Cup 2022” o Puchar 50-lecia K.S. Grom Miedźno. W finale, podopieczni Grzegorza Kemusia pokonali Olimpię Truskolasy. Trzecie miejsce w turnieju przypadło gospodarzom, Klubowi Sportowemu Grom Miedźno.

Wyniki turnieju

(1 x 12 minut)

 

Faza grupowa

 

Grupa A

Grom Miedźno – Znicz Kłobuck

bramki: Maciej Jagiełło – Szymon Borowski

1:1

Huragan Jezioro - Maraton Waleńczów

bramki: Bartosz Pisula - Mikołaj Pelikan, Dominik Kukuła

1:2

Znicz Kłobuck – Maraton Waleńczów

bramki: Mikołaj Pelikan, Maciej Cielas

0:2

Grom Miedźno – Huragan Jezioro

bramki: Maciej Jagiełło, Szymon Florczyk 2 – Jakub Kasjaniuk 2

3:2

Huragan Jezioro – Znicz Kłobuck

bramki: Michał Grot, Miłosz Świerak

0:2

Grom Miedźno – Maraton Waleńczów

bramki: Szymon Florczyk 2

2:0

 

Tabela grupy A:

Lp.

Nazwa drużyny

M

Pkt

Z

R

P

Bramki

1.

Grom Miedźno

3

7

2

1

0

7:3

2.

Maraton Waleńczów

3

6

2

0

1

4:3

3.

Znicz Kłobuck

3

4

0

1

2

3:3

  4.

Huragan Jezioro

3

0

0

0

3

3:7

 

Grupa B

Naprzód Ostrowy – KS Panki

bramki: Piotr Edelaman 2, Jakub Bogacz

0:3

Płomień Czarny Las – Olimpia Truskolasy

bramka: Dawid Dąbek

0:1

KS Panki – Olimpia Truskolasy

bramki: Piotr Edelman – Dawid Dąbek

1:1

Naprzód Ostrowy – Płomień Czarny Las

bramka: Piotr Kobyłkiewicz

1:0

Płomień Czarny Las – KS Panki

bramki: Jakub Bogacz 3

0:3

Naprzód Ostrowy – Olimpia Truskolasy

bramki: Natan Walaszczyk 3, Dawid Dąbek 2, Piotr Matuszczyk

0:6

 

Tabela grupy B:

Lp.

Nazwa drużyny

M

Pkt

Z

R

P

Bramki

1.

Olimpia Truskolasy

3

7

2

1

0

8:1

2.

KS Panki

3

7

2

1

0

7:1

3.

Naprzód Ostrowy

3

3

1

0

2

1:9

4.

Płomień Czarny Las

3

0

0

0

3

0:5

 

Faza finałowa

 

Mecz o VII miejsce

Huragan Jezioro – Płomień Czarny Las 2:1

bramki: Jakub Kasjaniuk 2 – Oskar Zawadzki

Półfinał I

Grom Miedźno – KS Panki 1:2

bramki: Szymon Lis – Jakub Bogacz, Olivier Żerdziński

Półfinał II

Maraton Waleńczów – Olimpia Truskolasy 1:4

bramki: Dominik Kukuła – Natan Walaszczyk 2, Dawid Dąbek 2

Mecz o V miejsce

Znicz Kłobuck – Naprzód Ostrowy 2:1

bramki: Szymon Borowski, Kacper Ball - Grzegorz Szczypiór

 

Mecz o III miejsce

Grom Miedźno – Maraton Waleńczów 1:1 karne 2:1

bramki: Szymon Florczyk – Mikołaj Pelikan

przebieg rzutów karnych: 0:1 Mikołaj Pelikan; 0:1 Szymon Florczyk (obok bramki); 0:1 Bartosz Brzęczek (broni Oskar Kowalik); 1:1 Marcel Pabiś; 1:1 Dominik Ganderski (obok bramki); 2:1 Maciej Jagiełło

FINAŁ

KS Panki – Olimpia Truskolasy 2:0

bramka: Jakub Bogacz 2

Klasyfikacja końcowa:

1. KS Panki
2. Olimpia Truskolasy
3. Grom Miedźno
4. Maraton Waleńczów
5. Znicz Kłobuck
6. Naprzód Ostrowy
7. Huragan Jezioro
8. Płomień Czarny Las

 

Wyróżnienia indywidualne

Najlepszy zawodnik

Natan Walaszczyk (Olimpia Truskolasy)

Najlepszy bramkarz

Oskar Kowalik (Grom Miedźno)

Najlepszy strzelec

Jakub Bogacz (KS Panki) – 7 bramek

 

Najlepsza „5” mistrzostw

Oskar Kowalik (Grom Miedźno)

Natan Walszczyk (Olimpia Truskolasy)

Dawid Dąbek (Olimpia Truskolasy)

Jakub Bogacz (KS Panki)

Michał Grot (Znicz Kłobuck)

Źródło: Grom Miedźno

 



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.