zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
Wypadek w Mokrej. Jedna osoba w szpitalu!
25 czerwca 2020 r. | 11:20
0

W miniony wtorek, 23 czerwca policjanci z kłobuckiej drogówki, zostali skierowani do obsługi zderzenia dwóch pojazdów, do którego doszło na skrzyżowaniu w Mokrej. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 24-latek kierujący dostawczym oplem, podczas wykonywania skrętu w lewo, nie udzielił pierwszeństwa jadącej z przeciwka toyocie, która po zderzeniu uderzyła w przystanek autobusowy. Na skutek zdarzenia, obrażeń ciała doznała 44-letnia kierująca toyotą.

W miniony wtorek, 23 czerwca około godziny 13.15, oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu w miejscowości Mokra.

Do obsługi tego zdarzenia skierowani zostali policjanci z kłobuckiej drogówki. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący dostawczym oplem, podczas wykonywania skrętu w lewo, nie udzielił pierwszeństwa jadącej z przeciwka toyocie, która po zderzeniu uderzyła w przystanek autobusowy.

Oplem kierował 24-letni mieszkaniec Częstochowy, natomiast toyotą 44-letnia mieszkanka powiatu kłobuckiego, która na skutek zdarzenia doznała obrażeń ciała i trafiła do częstochowskiego szpitala na szczegółowe badania. Po ustaleniu dokładnych obrażeń 44-latki, sprawą zajmą się kłobuccy kryminalni lub policjanci z zespołu ds. wykroczeń. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *