zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
fot. UG Miedźno
Wójt unieważnił przetarg na termomodernizację budynku ZSP w Mokrej!
16 września 2020 r. | 12:16
2

Wójt Gminy Miedźno unieważnił postępowanie w przetargu na termomodernizację budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mokrej.

Wykonawca Z.P.H.U. MAR-BUD sp. z o.o. ul. Bór 143/157 42-202 Częstochowa, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, w wyznaczonym terminie zawarcia umowy, poinformował Zamawiającego że w związku nie podaniem w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, że obiekt podlegający termomodernizacji jest obiektem czynnym, termin realizacji określony w zadaniu jest niemożliwy do zrealizowania ze względu na okres grzewczy.

W związku z powyższym w wyznaczonej dacie nie doszło do podpisania przez Wykonawcę umowy na przedmiotowe zadanie. Dnia 20 sierpnia 2020 r. upłynął termin związania ofertami przez pozostałych Wykonawców, którzy złożyli oferty w postępowaniu. W postępowaniu zastosowano procedurę odwróconą, o której mowa w art. 24aa ust.1 ustawy. Zamawiający postanowił unieważnić postępowanie na podstawie art. 93 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający uwzględnił, podniesiony przez Wykonawcę argument, jako mogący mieć istotny wpływ na oferty złożone w postępowaniu, a w konsekwencji na realizację umowy - czytamy w uzasadnieniu.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Wójt unieważnił przetarg na termomodernizację budynku ZSP w Mokrej!”

 1. Mieszkaniec Mokrej pisze:

  Proponuje odłączyć Mokrą od Gminy Miedźno.
  Jak już ktoś kiedyś pisał w komentarzach Mokra jest wójtowi potrzebna żeby pokazać się 1 września.

 2. mieszkaniec pisze:

  Wykonawca Z.P.H.U. MAR-BUD sp. z o.o. ul. Bór 143/157 42-202 Częstochowa, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, w wyznaczonym terminie zawarcia umowy, poinformował Zamawiającego że w związku nie podaniem w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, że obiekt podlegający termomodernizacji jest obiektem czynnym, termin realizacji określony w zadaniu jest niemożliwy do zrealizowania ze względu na okres grzewczy. CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM !!!

  2
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *