zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
Starosto Powiatu Kłobuckiego! Co z naprawą drogi powiatowej z Mokrej do Kłobucka? Jej stan jest tragiczny!
18 marca 2022 r. | 14:02
3

Droga powiatowa z Mokrej do Kłobucka, za którą odpowiada Starostwa Henryk Kiepura, radni powiatowi i pracownicy PZD, jest jedną z najgorszych w całym powiecie kłobuckim. Dziur jest tam tak dużo, że nie ma tygodnia, by któryś z samochodów nie zgubił kołpaków.

Interwencji w tej sprawie podjął się Wojciech Bociąga, sołtys wsi Mokra. Częściowo interwencja była udana, bo niektóre dziury zostały zasypane.

Starosta Henryk Kiepura ewidentnie nie dba o ten kawałek drogi powiatowej, bo to głównie za czasów jego rządów w powiecie, droga ta stała się jedną z najgorszych.

Może warto przeznaczyć mniej środków na promocję w sprzyjających staroście mediach i na facebooku, a więcej na drogi?

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Starosto Powiatu Kłobuckiego! Co z naprawą drogi powiatowej z Mokrej do Kłobucka? Jej stan jest tragiczny!”

 1. Rekord pisze:

  pewnie piachem zasypią

 2. Mk pisze:

  Może lepiej zaorać… Jeżdżę tą drogą dwa razy dziennie, nie widziałam, by któraś została zasypana. Jedyne, co widać, to coraz gorszy stan drogi. Wstyd!!!

 3. mieszkaniec pisze:

  dużo jeżdżę po Polsce, ale takiej drogi to to w najbliższej okolicy nie ma. co dziennie jakieś auto na poboczu z przeciętą oponą czy skrzywioną felgą.
  Może lepiej będzie zaorać drogę i jeździć po poboczu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *