zachmurzenie umiarkowane
-1°
-1°
sobota
Reklama
Pijany za kierownicą w Mokrej
04 września 2020 r. | 10:30
2

W Mokrej, policjanci z kłobuckiej drogówki zatrzymali do kontroli osobowego seata. Doświadczeni policjanci od razu podejrzewali, że samochodem może jechać nietrzeźwy kierowca. Po badaniu okazało się, że w organizmie mężczyzny stężenie alkoholu wyniosło 0.92 mg/l, czyli prawie 2 promile. Sprawą nieodpowiedzialnego kierowcy zajmują się teraz śledczy, a o jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd.

W miniony wtorek wieczorem, policjanci z kłobuckiej drogówki prowadzili kontrole drogowe na terenie gminy Miedźno. Około godziny 18.30 w Mokrej, mundurowi zwrócili uwagę na jadącego seata. Doświadczeni policjanci od razu podejrzewali, że samochodem może kierować nietrzeźwy kierowca. Stróże prawa "mieli nosa", gdyż po badaniu okazało się, że w organizmie mężczyzny stężenie alkoholu wyniosło 0,92 mg/l, czyli prawie 2 promile.

Aktualnie sprawą nieodpowiedzialnego kierowcy, zajmują się śledczy z kłobuckiej komendy. 47-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Miedźno, usłyszy policyjne zarzuty a o jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grożą: wysoka grzywna, utrata prawa jazdy i kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet pobyt w więzieniu. /KPP w Kłobucku/2 odpowiedzi na “Pijany za kierownicą w Mokrej”

  1. GOSC pisze:

    Doświadczeni policjanci!!!! uważam, że normalny człowiek a nawet dziecko wyczuje pijaka który ma prawie 2 promile. Ale panowie byli w tym doświadczeni. Żenująca treść w artykule.

  2. Faccett pisze:

    Brawo “doświadczeni” trzeźwi policjanci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *