zachmurzenie duże
15°
15°
środa
Reklama
fot. UG Miedźno
Co dalej z termomodernizacją ZSP w Mokrej?
24 czerwca 2020 r. | 12:53
3

Jeszcze kilka miesięcy temu gmina Miedźno chwaliła się, że przystępuje do realizacji kolejnego, dużego projektu pn.: „Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminach Miedźno i Przystajń”, realizowanego w partnerstwie z Gminą Przystajń. Projekt ten został wybrany do dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Niestety, do dziś nie podjęto żadnych większych kroków w kierunku termomodernizacji budynku ZSP w Mokrej.

Rada Rodziców ZSP w Mokrej straciła cierpliwość i skierowała oficjalne pismo w tej sprawie do Wójta Piotra Derejczyka.

Pismo możecie zobaczyć poniżej, a my na pewno jeszcze do sprawy wrócimy.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Co dalej z termomodernizacją ZSP w Mokrej?”

 1. Mieszkaniec Mokrej pisze:

  Pan wójt na Mokrej głosów nie ma – tak przynajmniej twierdzi przy każdej możliwej sposobności. Przy obecnym postępowaniu, głosów nie będzie miał nigdzie, no możne za wyjątkiem Borowej

 2. Bambaryła pisze:

  Jak może mieć głosy od mieszkańców z Mokrej ? Jqk pamięta o nich tylko 1 września bo władze wyżej postawione przyjeżdżają i musi się pokazać. Każdy mieszkaniec mokrej też o nim raz w roku pamięta 30 lutego 🙂 z pozdrowieniami….

  • Mieszkaniec pisze:

   Święta racja. Doskonale skwitowane do czego wójtowi Mokra. Pamiętacie zeszłoroczna kampanie wyborczą 1 września zorganizowaną za pieniądze mieszkańców? Zanim Wójt dowiedział się, że będzie startował w wyborach to miała być skromna uroczystość. Mokra jest to miejscowość znana na całą Polskę i nie tylko.

   2
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *