zachmurzenie duże
15°
15°
wtorek
Reklama
Będzie remont dróg w Ostrowach za ponad 3 mln zł
05 czerwca 2023 r. | 12:05
0

Spółka Hucz z Boronowa zajmie się przebudową i rozbudową dróg w miejscowości Ostrowy nad Okszą. Gmina na ten cel będzie musiała wydać 3 080 056,92 zł.

Przedmiot zamówienia obejmuje zaprojektowanie i wykonanie przebudowy i rozbudowy dróg w miejscowości Ostrowy nad Okszą: 2 łączniki ul. Ogrodowej z DW 492, łącznik ul. Ogrodowej i ul. Łąkowej oraz budowa dróg wewnętrznych o nr dz. dr 2981 oraz dz. dr 3055 obręb Ostrowy wraz z budową kanałów technologicznych.

Zamawiający dysponuje opracowaną przez biuro projektowe dokumentacją techniczną: projekty budowlane, projekty wykonawcze, projekty organizacji ruchu, specyfikacje techniczne, przedmiary robót, kosztorysy inwestorskie na budowę dróg w miejscowości Ostrowy nad Okszą: 2 łączniki: pierwszy łączący ul. Ogrodową z DW492, drugi łączący ul. Ogrodową z DW492 – ulica Kleśniana, oraz łącznik ul. Ogrodowej i ul. Łąkowej – do obowiązków Wykonawcy należy uzyskanie decyzji zezwolenia na realizację inwestycji drogowej oraz innych decyzji, uzgodnień, warunków technicznych niezbędnych do wykonania zamówienia oraz opracowanie projektu budowalnego i wykonawczego na budowę kanałów technologicznych (Zamawiający dysponuje i przekazuje Wykonawcy Projekt techniczny, przedmiary robót, kosztorysy inwestorskie).

Remont potrwa przez 16 miesięcy.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *