zachmurzenie umiarkowane
-1°
-1°
sobota
Reklama
UG Miedźno
100. urodziny mieszkanki Ostrów nad Okszą
25 maja 2020 r. | 10:07
3

20 maja swoje setne urodziny obchodziła Pani Helena Kasprzyk, mieszkanka Ostrów nad Okszą.

Z tej okazji Wójt Piotr Derejczyk, złożył Jubilatce życzenia oraz wręczył kwiaty i upominek. Odczytał także list gratulacyjny Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

Życzymy 200 lat. /UG/3 odpowiedzi na “100. urodziny mieszkanki Ostrów nad Okszą”

 1. L.I. pisze:

  Podobno Piotr D. podczas wizyty zjadł całą paczkę Delicji Szampańskich, trzy herbatniki maślane oraz cztery żelki o smaku cytrynowym, stąd też skwaszony uśmiech na twarzy z lekkim grymasem cierpienia.

  3
  2
 2. mm pisze:

  Niech mi ktoś wytłumaczy, jak to jest, ze czasie pandemii, gdy wszyscy martwią się o osoby starsze i schorowane, do stulatki udaje się przedstawiciel władzy p.Derejczyk i ma w dupie wszystkie nakazy , zakazy i zalecenia lekarzy , epidemiologów i przepisy ustanowione przez jego kolegów z PIS. Dlaczego naraża zdrowie i życie tych osób i nie ponosi odpowiedzialności. Za kogo on się uważa, on może, a ja za brak maseczki na ulicy muszę zapłacić mandat.

  2
  1
  • L.I. pisze:

   Nie stresuj się tak. Wczuj się lepiej w osobowość takiego wirusa z koroną i zadaj sobie egzystencjalne pytanie: czy chciałbyś chociaż chwilę spędzić na takim byczku jak P.D.? Nie!!! Po stokroć nie!!! Więc jak on może cokolwiek roznosić?

   2
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *