zachmurzenie umiarkowane
19°
19°
piątek
Reklama
fot. UG Miedźno
Biblioteka w Ostrowach nad Okszą już otwarta. Muzeum w Mokrej rusza od poniedziałku!
08 maja 2020 r. | 14:18
0

Urząd Gminy Miedźno poinformował, że od środy 6 maja można korzystać z zasobów Biblioteki Publicznej w Miedźnie oraz filii w Ostrowach nad Okszą.

Czytelnicy oraz bibliotekarze stosują się do rygorów sanitarnych oraz wytycznych GIS dotyczących bibliotek stąd ograniczenia związane z ilością osób przebywających w bibliotece. Czytelnicy niestety nie mogą swobodnie wybierać książek – są one podawane przez bibliotekarzy, a tytuły wracające do biblioteki podlegają kilkudniowej kwarantannie. Mimo tych obostrzeń cieszymy się z możliwości udostępnienia Czytelnikom zwłaszcza nowości wydawniczych. Biblioteka w Miedźnie czynna będzie pn-pt w godz 9-15. W Ostrowach – śr – pt w godz. 9-15.

Od poniedziałku 11 maja przywrócona zostanie możliwość zwiedzania Muzeum w Mokrej. W zaistniałej sytuacji możliwe będzie jedynie zwiedzanie indywidualne, w dyscyplinie sanitarnej, z ograniczeniem ilości osób przebywających w budynku do 3. Zawieszone pozostają lekcje muzealne. Informacje dotyczące regulaminu zwiedzania muzeum można uzyskać pd nr tel. 785880082. /UG Miedźno/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *